A 2021-es válogatósorozat végeredménye

A válogatók véget értek. Az IMO-ra a 6 zölddel jelölt, a MEMO-ra a 6 kékkel jelölt versenyző jutott be.
A 14. helyen kialakuló holtversenynél mivel a kvalifikációs pontok és a 7 pontos feladatok száma is megegyezett, a 6 pontos feladatok száma döntött.

Utolsó frissítés: 2021. május 29.

# Név Pont KP 1. nap 2. nap 3. nap 4. nap   Státusz   ## Oszt. Iskola Tavalyi
eredmény
1. 2. 3. 4. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3.
1. Füredi Erik 60 6 7 7 4 1 7 7 5 7 5 2 7 1 0 Az IMO-csapat tagja 3. 12 Budapesti Fazekas 14. (MEMO)
2. Fleiner Zsigmond 57 5 7 7 7 2 7 7 5 0 7 1 7 0 0 Az IMO-csapat tagja 1. 11 Budapesti Fazekas 7. (MEMO)
3. Várkonyi Zsombor 55 5 7 7 7 1 7 7 4 0 7 1 7 0 0 Az IMO-csapat tagja 2. 12 Budapesti Fazekas 8. (MEMO)
4. Kovács Tamás 55 5 1 7 7 4 7 7 5 0 7 2 7 1 0 Az IMO-csapat tagja 4. 11 Budapesti Fazekas 9. (MEMO)
5. Szabó Kornél 51 4 7 7 6 2 7 1 7 0 3 3 6 0 2 Az IMO-csapat tagja 5. 12 Budapesti Fazekas 12. (MEMO)
6. Velich Nóra 51 3 7 7 6 1 7 2 0 7 2 5 6 1 0 Az IMO-csapat tagja 18. 12 Budapesti Fazekas 18.
7. Hegedűs Dániel 48 4 7 7 7 2 7 4 1 7 3 0 2 1 0   6. 12 Budapesti Fazekas 21.
8. Lengyel Ádám 46 4 7 7 6 2 7 1 0 7 2 0 7 0 0   13. 12 Debreceni Fazekas 37.
9. Bán-Szabó Áron 45 4 7 7 0 7 7 2 0 7 2 0 6 0 0 A MEMO-csapat tagja 8. 11 Budapesti Fazekas 36.
10. Jánosik Máté 43 2 7 7 7 2 7 7 0 0 3 1 2 0 0 A MEMO-csapat tagja 10. 11 Győr, Révai 16.
11. Bencsik Ádám 43 2 7 7 5 0 7 3 0 3 2 4 5 0 0 A MEMO-csapat tagja 20. 11 Budapesti Fazekas 22.
12. Török Ágoston 42 3 7 7 5 2 7 3 0 0 2 2 7 0 0 A MEMO-csapat tagja 11. 11 Kecskeméti Bányai 26.
13. Nádor Benedek 41 4 7 7 7 2 4 3 0 1 7 1 2 0 0 A MEMO-csapat tagja 8. 10 Budapesti Fazekas 78.
14. Molnár-Szabó Vilmos 40 2 6 7 7 0 7 1 0 7 2 0 2 1 0 A MEMO-csapat tagja 22. 10 Budapesti Fazekas -
15. Seres-Szabó Márton 40 2 7 7 5 1 7 2 0 3 0 0 7 1 0   20. 10 Budapesti Fazekas -
16. Lovas Márton 39 4 7 0 0 1 7 7 0 7 2 1 7 0 0   16. 10 Budapest, Veres Péter 30.
17. Baski Bence 37 3 7 7 7 1 7 1 1 3 2 0 1 0 0   7. 11 Budapesti Fazekas 45.
18. Terjék András 37 2 7 3 7 0 7 7 0 0 2 0 4 0 0   11. 11 Budapesti Fazekas 64.
19. Németh Márton 35 3 7 0 4 1 7 0 7 0 2 0 7 0 0   14. 10 Nagykanizsa, Batthyány -
20. Sztranyák Gabriella 35 2 7 0 6 2 7 1 0 7 2 0 2 1 0   25. 10 Budapest, Berzsenyi 67.
21. Mácsai Dániel 34 1 7 7 4 2 7 0 0 5 2 0 0 0 0   23. 12 Keszthelyi Vajda 31.
22. Nagy Levente 32 1 7 7 6 0 5 1 0 0 2 0 4 0 0   24. 11 Debreceni Fazekas 51.
23. Ungár Éva Judit 32 0 7 7 6 0 7 1 0 0 2 0 2 0 0   37.* 11 Budapest, Lauder Javne 72.
24. Márton Kristóf 31 2 7 0 3 0 7 7 0 0 2 1 4 0 0   15. 12 Budapesti Fazekas 33.
25. Csizmadia Miklós 31 0 7 7 6 0 7 1 0 0 3 0 0 0 0   37.* 11 Budapesti Szent István -
26. Nguyen Bich Diep 30 1 7 7 7 2 7 0 0 - - - - - - Visszalépett a döntőről 18. 12 Budapesti Fazekas 20.
27. Győrffi Ádám György 30 1 7 0 0 1 7 7 0 0 2 1 5 0 0   26. 12 Miskolc, Földes 39.
28. Hervay Bence 26 0 7 7 2 2 7 1 0             Nem jutott döntőbe 39. 12 Budapesti Fazekas 25.
29. Kovács Alex 25 0 7 7 4 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 40. 11 Szegedi Radnóti -
29. Révész Máté 25 0 7 7 4 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 40. 11 Miskolc, Földes -
31. Gyetvai Miklós 24 0 7 7 0 2 7 1 0             Nem jutott döntőbe 42. 12 Budapesti Fazekas 17.
31. Hámori Janka 24 0 7 7 1 0 7 2 0             Nem jutott döntőbe 42. 12 Szegedi Radnóti 10. (MEMO)
33. Kelemen Anna 24 0 7 7 0 2 5 3 0             Nem jutott döntőbe 42. 12 Szombathely, ELTE Bolyai 70.
34. Osztényi József 23 0 7 7 0 0 7 2 0             Nem jutott döntőbe 45. 12 Kecskeméti Katona 52.
35. Szabó Eszter 23 0 7 7 1 1 7 0 0             Nem jutott döntőbe 45. 11 Szegedi Radnóti 43.
36. Csaplár Viktor 21 1 7 7 7 0 - - -             Nem jutott döntőbe 27. 12 Budapesti Fazekas 29.
36. Győrffy Johanna 21 1 7 7 7 0 - - -             Nem jutott döntőbe 27. 12 Budapesti Fazekas 42.
38. Vágó Bendegúz Zsolt 21 0 3 7 4 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 47. 12 Debreceni Fazekas 28.
39. Metzger Ábris András 21 0 7 0 2 1 7 4 0             Nem jutott döntőbe 47. 11 Pécsi Janus Pannonius 64.
40. Kercsó-Molnár Anita 20 1 7 7 6 0 - - -             Nem jutott döntőbe 29. 10 Budapesti Fazekas -
41. Móricz Benjámin 20 1 7 2 4 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 29. 10 Budapesti Fazekas -
42. Beinschroth Ninett 20 0 7 7 5 1 - - -             Nem jutott döntőbe 49. 11 Szegedi Radnóti 39.
43. Fekete Richárd 19 2 7 1 3 1 5 2 0 - - - - - - Visszalépett a döntőről 17. 11 Debreceni Fazekas 50.
44. Nyárfádi Patrik 19 0 7 0 5 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 50. 11 Budapesti Fazekas -
44. Wiener Anna 19 0 7 7 5 0 - - -             Nem jutott döntőbe 50. 9 Budapesti Fazekas -
46. Somogyi Dalma 18 1 7 7 0 1 3 0 0             Nem jutott döntőbe 31. 11 Szeged, SZTE Gyakorló -
47. Le Julianna Phuonglinh 18 0 7 7 4 0 - - -             Nem jutott döntőbe 52. 12 Budapesti Fazekas 32.
48. Koszta Benedek 18 0 3 7 0 0 7 1 0             Nem jutott döntőbe 52. 11 Szegedi Radnóti 60.
49. Balogh Ádám Péter 17 0 3 7 4 0 3 0 0             Nem jutott döntőbe 54. 11 Szegedi Radnóti 57.
49. Udvardy Kata Borbála 17 0 4 7 3 0 0 3 0             Nem jutott döntőbe 54. 10 Pápa, Türr -
51. Gábriel Tamás 16 0 7 0 0 0 7 2 0             Nem jutott döntőbe 56. 10 Budapesti Fazekas -
52. Koleszár Domonkos 16 0 6 1 0 0 7 2 0             Nem jutott döntőbe 56. 11 Miskolc, Herman -
53. Berkó Sebestyén 16 0 7 2 0 2 5 0 0             Nem jutott döntőbe 56. 10 Budapesti Fazekas -
54. Móra Márton Barnabás 15 1 - - - - 7 2 6             Nem jutott döntőbe 32. 10 Budapest, Fazekas -
55. Arató Zita 15 0 7 7 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 59. 12 Pécsi Koch Valéria 69.
55. Kövér Blanka 15 0 7 7 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 59. 12 Budapest, ELTE Radnóti 56.
55. Tóth Bálint 15 0 7 0 0 0 7 1 0             Nem jutott döntőbe 59. 11 Kaposvár, Táncsics -
58. Móricz Réka Anna 15 0 7 2 6 0 - - -             Nem jutott döntőbe 59. 11 Budapesti Fazekas -
59. Für Dominik László 14 0 7 7 0 0 0 0 0             Nem jutott döntőbe 63. 12 Debreceni Fazekas 24.
59. Tóth-Rohonyi Iván 14 0 7 7 0 0 - - -             Nem jutott döntőbe 63. 12 Budapesti Fazekas -
61. Mezey Dorottya 14 0 3 7 4 0 - - -             Nem jutott döntőbe 63. 10 Budapesti Fazekas 58.
62. Kurucz Kitti 14 0 3 1 3 0 7 0 0             Nem jutott döntőbe 63. 9 Miskolc, Herman -
63. Páhán Anita Dalma 12 0 7 0 5 0 - - -             Nem jutott döntőbe 67. 11 Budapest, Eötvös -
64. Lazur Zsófia 11 0 0 7 4 0 - - -             Nem jutott döntőbe 68. 11 Budapesti Fazekas 71.
65. Fülöp Csilla 11 0 7 3 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 68. 10 Szegedi Radnóti -
65. Tichy Márk 11 0 7 0 0 1 3 0 0             Nem jutott döntőbe 68. 10 Budaörs, Illyés -
67. Molnár Lehel 11 0 6 2 0 0 3 0 0             Nem jutott döntőbe 68. 12 Debreceni Fazekas 66.
68. Szalontai Júlia Csepke 10 0 0 7 3 0 - - -             Nem jutott döntőbe 72. 9 Budapesti Fazekas -
69. Dékány Csaba 10 0 7 1 2 0 - - -             Nem jutott döntőbe 72. 11 Győr, Révai -
70. Nagy Leila 9 0 7 1 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 74. 10 Kecskemét, Katona -
71. Baranyai Dorka 8 0 0 7 1 0 - - -             Nem jutott döntőbe 75. 9 Budapest, Berzsenyi -
71. Egyházi Hanna 8 0 7 1 0 0 - - -             Nem jutott döntőbe 75. 11 Budapest, ELTE Apáczai -
71. Kökényesi Márk Péter 8 0 0 0 0 0 7 1 0             Nem jutott döntőbe 75. 11 Budapest, Szent István -
74. Farkas Izabella 8 0 6 1 0 1 - - -             Nem jutott döntőbe 75. 11 Budapesti Fazekas 47.
75. Bognár András Károly 7 0 - - - - 7 0 0             Nem jutott döntőbe 79. 10 Budapesti Fazekas -
75. Mátéfy Ádám 7 0 7 0 0 0 - - -             Nem jutott döntőbe 79. 11 Budapest, Balassi -
77. Argay Zsolt 7 0 1 0 6 0 - - -             Nem jutott döntőbe 79. 12 Budapesti Fazekas 23.
78. Nagy Eszter Zsófia 7 0 3 0 0 1 3 0 0             Nem jutott döntőbe 79. 10 Budapesti Fazekas 49.

A további 24 versenyzőnek kevesebb pontja van.

Külön eredménytáblák a válogatókról
- A 2. válogató eredményei elérhetők itt.
- A 3. és 4. válogatók eredményei külön-külön elérhetők itt.
- A döntőbe jutottak végső eredménytáblája elérhető itt.

Megjegyzések
* Csizmadia Miklós és Ungár Éva külön meghívással jutottak be a döntőbe.
- Bármilyen kijavítandó adathibát vagy egyéb észrevételt szívesen fogadok. Email-címem: benoke981 kakuc gmail pont com.


Kvalifikációs pontverseny végeredménye

Itt láthatók a KöMaL pontversenyeinek mérvadó részeredményei (a március 31-én este nézett állapot szerint): A, B1-8, B9, B10, B11, B12.

Utolsó frissítés: 2021. május 6.

## Név KP Pont Iskola Oszt.   Kö1 Kö2 V1 V2   Státusz
1. Fleiner Zsigmond 4 42 Budapesti Fazekas 11 1 1   1 1 Továbbjutott
2. Várkonyi Zsombor 4 40 Budapesti Fazekas 12 1   1 1 1 Továbbjutott
3. Füredi Erik 4 38 Budapesti Fazekas 12 1 1 1   1 Továbbjutott
4. Kovács Tamás 3 38 Budapesti Fazekas 11 1 1     1 Továbbjutott
5. Szabó Kornél 3 37 Budapesti Fazekas 12     1 1 1 Továbbjutott
6. Hegedűs Dániel 3 35 Budapesti Fazekas 12 1 1   1   Továbbjutott
7. Baski Bence 3 31 Budapesti Fazekas 11 1 1   1   Továbbjutott
8. Bán-Szabó Áron 3 30 Budapesti Fazekas 11 1 1   1   Továbbjutott
8. Nádor Benedek 3 30 Budapesti Fazekas 10 1 1   1   Továbbjutott
10. Jánosik Máté 2 37 Győr, Révai 11       1 1 Továbbjutott
11. Terjék András 2 31 Budapesti Fazekas 11   1     1 Továbbjutott
11. Török Ágoston 2 31 Kecskeméti Bányai 11   1   1   Továbbjutott
13. Lengyel Ádám 2 30 Debreceni Fazekas 12   1   1   Továbbjutott
14. Németh Márton 2 26 Nagykanizsa, Batthyány 10   1     1 Továbbjutott
15. Márton Kristóf 2 24 Budapesti Fazekas 12   1     1 Továbbjutott
16. Lovas Márton 2 22 Budapest, Veres Péter 10   1     1 Továbbjutott
17. Fekete Richárd 2 19 Debreceni Fazekas 11 1 1       Továbbjutott és visszalépett
18. Nguyen Bich Diep 1 30 Budapesti Fazekas 12       1   Továbbjutott és visszalépett
18. Velich Nóra 1 30 Budapesti Fazekas 12       1   Továbbjutott
20. Bencsik Ádám 1 29 Budapesti Fazekas 11   1       Továbbjutott
20. Seres-Szabó Márton 1 29 Budapesti Fazekas 10   1       Továbbjutott
22. Molnár-Szabó Vilmos 1 28 Budapesti Fazekas 10   1       Továbbjutott
23. Mácsai Dániel 1 27 Keszthelyi Vajda 12   1       Továbbjutott
24. Nagy Levente 1 26 Debreceni Fazekas 11   1       Továbbjutott
25. Sztranyák Gabriella 1 23 Budapest, Berzsenyi 10   1       Várólistáról továbbjutott
26. Győrffi Ádám György 1 22 Miskolc, Földes 12         1 Várólistáról továbbjutott
27. Csaplár Viktor 1 21 Budapesti Fazekas 12       1   Nem jutott tovább
27. Győrffy Johanna 1 21 Budapesti Fazekas 12       1   Nem jutott tovább
29. Kercsó-Molnár Anita 1 20 Budapesti Fazekas 10   1       Nem jutott tovább
29. Móricz Benjámin 1 20 Budapesti Fazekas 10   1       Nem jutott tovább
31. Somogyi Dalma 1 18 Szeged, SZTE Gyakorló 11   1       Nem jutott tovább
32. Móra Márton Barnabás 1 15 Budapest, Fazekas 10         1 Nem jutott tovább
33. Duchon Márton 1 0 Óbudai Árpád 9   1       Nem jutott tovább
33. Kalocsai Zoltán 1 0 Szombathely, Nagy Lajos 11   1       Nem jutott tovább
33. Simon László Bence 1 0 Budapesti Fazekas 9   1       Nem jutott tovább
33. Varga Boldizsár 1 0 Verőce, Géza Fejedelem Ált. Isk. 8   1       Nem jutott tovább
37. Csizmadia Miklós 0 28 Budapesti Szent István 11           Továbbjutott meghívással
37. Ungár Éva Judit 0 28 Budapest, Lauder Javne 11           Továbbjutott meghívással

A lapot Kovács Benedek (Fazekas 2017c; Cambridge BSc 2020; ELTE matematikus MSc 1. év) szerkeszti.

Elérhetőségem: Kovács Benedek email-címe

Figyelem! Ez az olimpiai válogatás hivatalos oldala! :)