A 2022-es válogatók eredménye

A válogatók véget értek. Az IMO-ra a 6 zölddel jelölt, a MEMO-ra a 6 kékkel jelölt versenyző jutott be.

A címsorban dőlt betűkkel szereplő pontszámok az adott rovatban elérhető maximális pontszámot jelzik. Az összpontszám és az egyes részpontszámok is két tizedesjegyre kerekítve szerepelnek.

Utolsó frissítés: 2022. április 29.

# Név Össz.
(99)
  Kö1
(1)

(10)
V1
(21)
V2
(21)
Kö2
(4)
V3
(21)
V4
(21)
  Státusz   Iskola Osztály Tavalyi
eredmény
1. Kovács Tamás 70,66 1,00 0,00 21,00
7+7+7+7
21,00
7+7+7
1,66 12,00
7+0+5
14,00
7+7+0
Az IMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 12. 4. (IMO)
2. Németh Márton 57,20 1,00 0,00 15,00
7+7+4+2
18,00
4+7+7
3,20 7,00
7+0+0
13,00
1+5+7
Az IMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 11. 19.
3. Seres-Szabó Márton 52,11 1,00 7,00 16,50
7+7+1+7
15,00
7+7+1
2,61 4,00
0+4+0
6,00
0+6+0
Az IMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 11. 15.
4. Terjék András 51,25 1,00 0,00 17,25
7+2+7+7
7,00
0+7+0
0,00 10,00
6+0+4
16,00
6+3+7
Az IMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 12. 18.
5. Nádor Benedek 51,04 1,00 0,00 15,75
7+7+2+5
14,00
7+7+0
2,29 6,00
6+0+0
12,00
6+0+6
Az IMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 11. 13. (MEMO)
6. Molnár-Szabó Vilmos 50,40 1,00 0,00 15,00
7+7+0+6
16,00
7+7+2
1,40 13,00
6+7+0
4,00
1+3+0
Az IMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 11. 14. (MEMO)
7. Fleiner Zsigmond 48,00 1,00 4,00 21,00
7+7+7+7
5,00
0+5+0
0,00 7,00
7+0+0
10,00
1+2+7
  Budapest, Fazekas 12. 2. (IMO)
8. Török Ágoston 45,94 1,00 0,00 12,75
7+7+1+2
14,00
7+0+7
0,19 10,00
3+7+0
8,00
0+7+1
  Kecskemét, Bányai 12. 12. (MEMO)
9. Mezey Dorottya 45,50 0,00 0,00 16,50
7+7+3+5
15,00
7+2+6
0,00 9,00
7+2+0
5,00
1+0+4
A MEMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 11. 61.
10. Wiener Anna 44,30 0,00 0,00 9,75
1+6+5+1
21,00
7+7+7
2,55 8,00
7+1+0
3,00
0+2+1
A MEMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 10. 44.
11. Fülöp Csilla 43,41 0,00 0,00 15,00
7+7+2+4
9,00
2+7+0
2,41 7,00
6+1+0
10,00
3+3+4
A MEMO-csapat tagja Szeged, Radnóti 11. -
12. Lovas Márton 42,39 1,00 0,00 16,50
7+7+7+1
14,00
7+7+0
2,89 7,00
0+7+0
1,00
1+0+0
A MEMO-csapat tagja Budapest, Veres Péter 11. 16.
13. Jánosik Máté 42,31 0,00 0,00 16,50
7+7+1+7
8,00
1+7+0
2,81 6,00
4+1+1
9,00
2+7+0
  Győr, Révai 12. 10. (MEMO)
14. Páhán Anita Dalma 42,16 0,00 0,00 12,75
7+7+2+1
18,00
7+4+7
2,41 1,00
0+1+0
8,00
0+7+1
  Budapest, Eötvös 12. 63.
15. Duchon Márton 41,57 1,00 0,00 16,50
5+6+4+7
6,00
1+5+0
3,07 6,00
6+0+0
9,00
0+2+7
A MEMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 10. -
16. Móricz Benjámin 40,75 1,00 0,00 11,25
7+7+0+1
21,00
7+7+7
2,50 3,00
3+0+0
2,00
1+0+1
A MEMO-csapat tagja Budapest, Fazekas 11. 41.
17. Móra Márton Barnabás 40,28 0,00 0,00 18,75
7+6+5+7
7,00
0+5+2
1,53 7,00
7+0+0
6,00
0+6+0
  Budapest, Fazekas 11. 54.
18. Tarján Bernát 40,19 0,00 0,00 14,25
7+6+4+2
13,00
0+6+7
2,94 8,00
7+1+0
2,00
0+2+0
  Budapest, Veres Péter 10. -
19. Simon László Bence 36,85 1,00 0,00 11,25
6+7+0+2
10,00
1+2+7
2,60 9,00
7+0+2
3,00
0+3+0
  Budapest, Fazekas 10. -
20. Varga Boldizsár 35,14 1,00 0,00 11,25
1+7+7+0
12,00
7+5+0
3,89 7,00
7+0+0
0,00
0+0+0
  Budapest, Veres Péter 9. -
21. Bencsik Ádám 34,50 0,00 0,00 16,50
7+7+6+2
9,00
2+7+0
0,00 6,00
6+0+0
3,00
1+2+0
  Budapest, Fazekas 12. 11. (MEMO)
22. Baski Bence 34,30 1,00 0,00 12,75
7+7+2+1
11,00
2+4+5
2,55 6,00
4+2+0
1,00
1+0+0
  Budapest, Fazekas 12. 17.
23. Somogyi Dalma 33,53 1,00 0,00 11,25
7+7+0+1
14,00
7+0+7
2,28 3,00
0+3+0
2,00
2+0+0
  Szeged, SZTE Gyak. Gimn. 12. 46.
24. Kercsó-Molnár Anita 33,36 1,00 0,00 15,00
1+7+7+5
14,00
7+7+0
1,36 1,00
0+1+0
1,00
1+0+0
  Budapest, Fazekas 11. 40.
25. Berkó Sebestyén 24,25 0,00 0,00 14,25
6+7+3+3
10,00
2+5+3
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 11. 53.
26. Tichy Márk 22,50 0,00 0,00 13,50
7+1+7+3
9,00
0+2+7
0,00     Nem jutott döntőbe Budaörs, Illyés 11. 65.
27. Nagy Leila 22,47 0,00 0,00 14,25
5+7+0+7
7,00
5+2+0
1,22     Nem jutott döntőbe Kecskemét, Katona 11. 70.
28. Bognár András Károly 21,99 0,00 0,00 13,50
7+7+2+2
7,00
0+7+0
1,49     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 11. 75.
29. Chrobák Gergő 21,13 0,00 0,00 8,25
4+7+0+0
11,00
7+2+2
1,88     Nem jutott döntőbe Debrecen, Fazekas 10. -
30. Fekete Richárd 20,87 1,00 0,00 11,25
1+7+5+2
7,00
0+7+0
1,62     Nem jutott döntőbe Debrecen, Fazekas 12. 43.
31. Foris Dávid 20,75 0,00 0,00 9,75
7+6+0+0
11,00
7+2+2
0,00     Nem jutott döntőbe Gödöllő, Török Ignác 10. -
32. Bán-Szabó Áron 20,55 1,00 0,00 12,00
3+7+5+1
5,00
5+0+0
2,55     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 12. 9. (MEMO)
33. Balogh Ádám Péter 20,50 0,00 0,00 10,50
4+7+1+2
10,00
7+3+0
0,00     Nem jutott döntőbe Szeged, Radnóti 12. 49.
34. Melján Dávid 20,13 0,00 0,00 11,25
1+7+5+2
7,00
3+2+2
1,88     Nem jutott döntőbe Kecskemét, Katona 11. -
35. Koszta Benedek 19,50 0,00 0,00 7,50
2+7+1+0
12,00
0+7+5
0,00     Nem jutott döntőbe Szeged, Radnóti 12. 48.
36. Sztranyák Gabriella 19,29 1,00 0,00 14,25
7+7+3+2
2,00
1+1+0
2,04     Nem jutott döntőbe Budapest, Berzsenyi 11. 20.
37. Nagy Levente 17,40 1,00 0,00 11,25
6+7+1+1
3,00
0+2+1
2,15     Nem jutott döntőbe Debrecen, Fazekas 12. 22.
38. László Anna 17,30 0,00 0,00 9,00
1+7+0+4
8,00
2+0+6
0,30     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 10. -
39. Csizmadia Miklós 17,25 1,00 0,00 14,25
7+6+2+4
2,00
2+0+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Szent István 12. 25.
40. Ungár Éva Judit 16,75 0,00 0,00 15,75
7+6+1+7
1,00
1+0+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Lauder Javne 12. 23.
41. Gábriel Tamás 15,00 0,00 0,00 9,00
3+6+0+3
6,00
4+2+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 11. 51.
42. Zömbik Barnabás 14,69 0,00 0,00 9,75
6+7+0+0
2,00
0+2+0
2,94     Nem jutott döntőbe Budapest, Eötvös 10. -
43. Bencsik Dávid 13,80 0,00 0,00 8,25
3+7+0+1
3,00
3+0+0
2,55     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 10. -
44. Tóth Bálint 13,31 0,00 0,00 9,75
0+7+0+6
3,00
2+0+1
0,56     Nem jutott döntőbe Kaposvár, Táncsics 12. 55.
45. Csonka Illés 12,86 0,00 0,00 10,50
5+7+0+2
1,00
0+1+0
1,36     Nem jutott döntőbe Pécs, Nagy Lajos 10. -
46. Dékány Csaba 12,50 0,00 0,00 10,50
6+7+1+0
2,00
0+2+0
0,00     Nem jutott döntőbe Győr, Révai 12. 69.
47. Nagy Eszter Zsófia 12,50 0,00 0,00 10,50
4+6+3+1
2,00
2+0+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 11. 78.
48. Kocsis Péter 12,00 0,00 0,00 6,00
2+0+0+6
6,00
0+1+5
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 8. -
49. Szabó Eszter 11,75 0,00 0,00 9,75
3+3+6+1
2,00
1+0+1
0,00     Nem jutott döntőbe Szeged, Radnóti 12. 35.
50. Mohay Lili Veronika 11,28 0,00 0,00 9,00
4+7+0+1
0,00
-
2,28     Nem jutott döntőbe Budapest, Árpád 12. -
51. Máté Lőrinc 11,00 0,00 0,00 9,00
2+7+1+2
2,00
0+2+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 11. -
52. Szalontai Júlia 11,00 0,00 0,00 6,00
1+7+0+0
5,00
2+1+2
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 10. 68.
53. Schmercz Blanka 9,75 0,00 0,00 9,75
3+7+2+1
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, ELTE Apáczai 11. -
54. Koleszár Domonkos 9,27 1,00 0,00 5,25
1+6+0+0
1,00
0+1+0
2,02     Nem jutott döntőbe Miskolc, Herman 12. 52.
55. Kökényesi Márk 9,25 1,00 0,00 5,25
1+1+3+2
3,00
1+2+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Szent István 12. 71.
56. Fazokán Marcell 9,21 0,00 0,00 8,25
3+6+0+2
0,00
-
0,96     Nem jutott döntőbe Debrecen, Fazekas 10. -
57. Móricz Réka Anna 9,00 0,00 0,00 9,00
1+3+1+7
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 12. 58.
58. Tornyi Bálint 9,00 0,00 0,00 9,00
2+0+6+4
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Szolnok, Verseghy 11. 80.
59. Keresztély Zsófia 9,00 0,00 0,00 6,00
2+6+0+0
3,00
0+0+3
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Szent István 9. -
60. Tompos Gábor 9,00 0,00 0,00 0,00
-
9,00
0+5+4
0,00     Nem jutott döntőbe Zalaegerszeg, Zrínyi 11. -
61. Kiss Dóra 8,25 0,00 0,00 8,25
4+7+0+0
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Berzsenyi 11. 79.
62. Beinschroth Ninett 8,25 0,00 0,00 8,25
1+7+2+1
0,00
0+0+0
0,00     Nem jutott döntőbe Szeged, Radnóti 12. 42.
63. Czanik Pál 8,22 0,00 0,00 0,00
-
7,00
0+7+0
1,22     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 9. -
64. Nguyen Kim Dorka 8,21 0,00 0,00 5,25
1+6+0+0
2,00
2+0+0
0,96     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 9. -
65. Tran Dávid 7,83 0,00 0,00 0,00
-
7,00
0+0+7
0,83     Nem jutott döntőbe Debrecen, Fazekas 9. -
66. Horváth Hanna Szabrina 7,50 0,00 0,00 7,50
7+1+0+2
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, ELTE Radnóti 11. -
67. Kempf Alex 7,00 0,00 0,00 0,00
-
7,00
0+0+7
0,00     Nem jutott döntőbe Pécs, Janus 12. -
68. Nádor Artúr 7,00 0,00 0,00 3,00
1+3+0+0
4,00
0+0+4
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 10. -
69. Gecseg Bence 7,00 0,00 0,00 0,00
-
7,00
3+0+4
0,00     Nem jutott döntőbe Zalaegerszeg, Zrínyi 11. -
70. Braun Zsófia 6,75 0,00 0,00 6,75
2+7+0+0
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Eger, Neumann 10. -
71. Egyházi Hanna 6,75 0,00 0,00 6,75
1+7+1+0
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, ELTE Apáczai 12. 71.
71. Robin Eszter Melinda 6,75 0,00 0,00 6,75
1+7+0+1
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 12. -
73. Metzger Ábris 6,50 0,00 0,00 4,50
2+0+4+0
2,00
0+2+0
0,00     Nem jutott döntőbe Pécs, Janus 12. 39.
74. Virág Rudolf 6,47 0,00 0,00 5,25
0+6+1+0
0,00
0+0+0
1,22     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 10. -
75. Baranyai Dorka 6,00 0,00 0,00 6,00
1+7+0+0
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Berzsenyi 10. -
75. Gudra Georgina Anna 6,00 0,00 0,00 6,00
1+7+0+0
0,00
0+0+0
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Fazekas 10. -
75. Volford Anna 6,00 0,00 0,00 6,00
1+7+0+0
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Berzsenyi 10. 82.
78. Sándor Péter 6,00 0,00 0,00 6,00
1+6+0+1
0,00
-
0,00     Nem jutott döntőbe Budapest, Berzsenyi 12. -
A további 32 versenyzőnek kevesebb pontja van.
 
Megjegyzések:
- Itt elérhető az 1. válogató eredménytáblázata.
- Itt elérhető a 2. válogató eredménytáblázata.
- Itt elérhetők a 3. és 4. válogatók eredményei külön-külön.
- A KöMaL részleges állásáért kapható pont (Kö2) az A pontversenyben az első 6 forduló (szept.-febr.), a B pontversenyben pedig az első 4 forduló (szept.-dec.) alapján lett meghatározva. Az ezeknek megfelelő részeredmények itt találhatók: A, B8, B9, B10B11, B12.
- Itt elérhető a 2. válogató és KöMaL beszámítás utáni részeredménye a válogatási rendszernek.
- Ha pontszámod nem nyilvános és elfelejtetted, és szükséged van rá bármilyen célból, szívesen megmondom.
 
A lapot Kovács Benedek (Fazekas 2017c; Cambridge BSc 2020; ELTE matematikus MSc 2022) szerkeszti.
Elérhetőségem: Kovács Benedek email-címe

Figyelem! Ez az olimpiai válogatás hivatalos oldala!