A 2020-as válogatósorozat végeredménye

A válogatók véget értek. Az IMO-ra a 6 zölddel jelölt, a MEMO-ra a 6 kékkel jelölt versenyző jutott be.
A 6. helyen kialakuló holtversenynél a kvalifikációs pontok száma döntött.

Utolsó frissítés: 2020. június 9.

# Név Pont KP 1. nap 2. nap 3. nap 4. nap   Státusz   ## Oszt. Iskola Tavalyi
eredmény
1. 2. 3. 4. 1. 2. 3. 1. 2. 3. 1. 2. 3.
1. Weisz Máté 77 8 7 7 7 4 7 7 0 7 7 7 7 7 3 Az IMO-csapat tagja 3. 12 Szegedi Radnóti 7. (MEMO)
2. Beke Csongor 76 8 7 7 7 7 7 6 2 7 7 2 7 7 3 Az IMO-csapat tagja 1. 12 Budapest, Veres Péter 9. (MEMO)
3. Gyimesi Péter 74 5 7 7 3 7 1 7 7 7 7 7 7 7 0 Az IMO-csapat tagja 9. 12 Budapest, Veres Péter 16. (MEMO)
4. Nagy Nándor 68 7 7 7 7 6 7 7 4 7 7 2 0 7 0 Az IMO-csapat tagja 2. 12 Budapesti Fazekas 4. (IMO)
5. Tóth Balázs 65 5 7 7 1 5 7 7 7 7 7 7 2 1 0 Az IMO-csapat tagja 6. 12 Budapesti Fazekas 10. (MEMO)
6. Kocsis Anett 58 4 6 7 4 4 7 7 1 7 6 7 2 0 0 Az IMO-csapat tagja 10. 12 Budapesti Fazekas 32.
7. Fleiner Zsigmond 58 3 6 4 7 6 4 6 0 7 0 4 5 7 2 A MEMO-csapat tagja 12. 10 Budapesti Fazekas -
8. Várkonyi Zsombor 57 6 7 7 2 3 7 7 1 7 7 2 6 0 1 A MEMO-csapat tagja 5. 11 Budapesti Fazekas 15. (MEMO)
9. Kovács Tamás Mihály 54 3 7 2 7 4 1 6 1 7 7 7 4 1 0 A MEMO-csapat tagja 18. 10 Budapesti Fazekas 57.
10. Hámori Janka 52 3 2 7 7 6 7 7 1 7 1 1 0 0 6 A MEMO-csapat tagja 7. 11 Szegedi Radnóti 19.
11. Jánosik Áron 50 4 7 7 7 2 7 7 1 6 6 0 0 0 0   4. 12 Győr, Révai 29.
12. Szabó Kornél 50 2 7 7 0 5 2 7 2 7 7 2 1 1 2 A MEMO-csapat tagja 17. 11 Budapesti Fazekas 49.
13. Soós Máté 45 1 7 7 2 2 1 7 0 7 0 1 7 4 0   27. 12 Budapesti Fazekas 13. (MEMO)
14. Füredi Erik 44 2 7 3 7 3 7 4 1 7 1 0 1 3 0 A MEMO-csapat tagja 13. 11 Budapesti Fazekas 17.
15. Molnár Bálint 44 1 7 7 1 7 1 7 4 7 3 0 0 0 0   15. 12 Budapesti Fazekas 18.
16. Jánosik Máté 43 0 7 4 4 4 1 7 1 7 7 0 1 0 0   26. 10 Győr, Révai -
17. Gyetvai Miklós 42 1 7 7 0 5 7 5 1 1 7 2 0 0 0   16. 11 Budapesti Fazekas 32.
18. Velich Nóra 39 1 7 1 0 4 7 2 1 7 6 1 0 3 0   19. 11 Budapesti Fazekas -
19. Kirschner Bernadett 38 2 7 4 7 3 7 6 0 1 0 0 0 0 3   11. 12 Kecskeméti Katona 31.
20. Nguyen Bich Diep 35 2 7 7 7 2 2 6 1 3 0 0 0 0 0   13. 11 Budapesti Fazekas -
21. Hegedűs Dániel 32 3 5 2 2 3 7 6 1 4 0 1 0 1 0   8. 11 Budapesti Fazekas 23.
22. Bencsik Ádám 31 0 7 7 4 0 1 6 1 0 3 1 0 1 0   27. 10 Budapesti Fazekas 57.
23. Argay Zsolt 28 0 7 7 1 4 0 6 1 1 0 1 0 0 0   27. 11 Budapesti Fazekas 64.
24. Für Dominik László 25 0 7 0 7 3 7 0 1             Nem jutott döntőbe 30. 11 Debreceni Fazekas -
25. Hervay Bence 25 0 7 1 7 4 1 5 0             Nem jutott döntőbe 30. 11 Budapesti Fazekas 72.
26. Török Ágoston 23 0 7 3 7 3 2 1 0             Nem jutott döntőbe 32. 10 Kecskeméti Bányai -
27. Biczó Benedek 23 0 7 2 1 6 0 6 1             Nem jutott döntőbe 32. 11 Budapesti Fazekas -
28. Vágó Bendegúz Zsolt 22 1 6 0 0 2 7 6 0 0 0 0 1 0 0   20. 11 Debreceni Fazekas -
29. Csaplár Viktor 21 1 6 5 7 3 - - - - - - - - - Visszalépett a döntőről 20. 11 Budapesti Fazekas 11.
30. Lovas Márton 21 0 7 3 0 3 0 7 1             Nem jutott döntőbe 34. 9 Budapest, Veres Péter -
31. Mácsai Dániel 21 0 7 7 0 3 1 2 1             Nem jutott döntőbe 34. 11 Keszthelyi Vajda -
32. Le Julianna Phuonglinh 20 0 7 4 7 0 2 0 0             Nem jutott döntőbe 36. 11 Budapesti Fazekas 32.
33. Márton Kristóf 20 0 7 7 0 3 0 2 1             Nem jutott döntőbe 36. 11 Budapesti Fazekas -
34. Bukva Dávid 20 0 7 7 1 2 1 1 1             Nem jutott döntőbe 36. 11 Budapesti Fazekas 72.
35. Kelemen Lajos 19 0 7 3 6 3 - - -             Nem jutott döntőbe 39. 12 Debreceni Fazekas 50.
36. Bán-Szabó Áron 18 1 7 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1   22. 10 Budapesti Fazekas 72.
37. Lengyel Ádám 18 0 6 4 0 2 6 0 0             Nem jutott döntőbe 40. 11 Debreceni Fazekas -
38. Tiderenczl Dániel 17 1 7 1 1 0 7 0 1 0 0 0 0 0 0   22. 12 Budapesti Fazekas 21.
39. Győrffi Ádám György 17 0 7 2 0 1 7 0 0             Nem jutott döntőbe 41. 11 Miskolc, Földes 38.
39. Beinschroth Ninett 17 0 7 1 7 2 - - -             Nem jutott döntőbe 41. 10 Szegedi Radnóti -
41. Tremmel András 17 0 7 1 1 2 0 5 1             Nem jutott döntőbe 41. 11 Bp., Ciszterci Szent Imre -
42. Győrffy Johanna 16 0 7 0 7 2 - - -             Nem jutott döntőbe 44. 11 Budapesti Fazekas 60.
43. Szabó Eszter 16 0 7 7 1 1 - - -             Nem jutott döntőbe 44. 10 Szegedi Radnóti -
44. Kulcsár Boglárka 15 0 7 1 4 3 - - -             Nem jutott döntőbe 46. 11 Budapest, Szent István 41.
45. Baski Bence 15 0 7 2 0 2 2 1 1             Nem jutott döntőbe 46. 10 Budapesti Fazekas 64.
46. Mátravölgyi Bence 14 0 7 1 3 3 - - -             Nem jutott döntőbe 48. 12 Budapest, Berzsenyi 32.
47. Farkas Izabella 13 0 7 4 1 1 - - -             Nem jutott döntőbe 49. 10 Budapesti Fazekas 64.
48. Stomfai Gergely 13 0 7 3 0 3 - - -             Nem jutott döntőbe 49. 11 Budapest, ELTE Apáczai -
49. Nagy Eszter Zsófia 13 0 6 3 1 3 - - -             Nem jutott döntőbe 49. 9 Budapesti Fazekas -
50. Fekete Richárd 12 1 7 0 2 3 - - - - - - - - - Visszalépett a döntőről 24. 10 Debreceni Fazekas 44.
51. Nagy Levente 12 0 7 4 0 0 0 0 1             Nem jutott döntőbe 52. 10 Debreceni Fazekas -
52. Geretovszky Anna 12 0 3 0 7 2 - - -             Nem jutott döntőbe 52. 12 Szegedi Radnóti -
52. Laki Anna 12 0 7 0 3 2 - - -             Nem jutott döntőbe 52. 12 Pécs, Nagy Lajos 47.
52. Osztényi József 12 0 7 3 0 2 - - -             Nem jutott döntőbe 52. 11 Kecskeméti Katona -
55. Balogh Zsófia 12 0 7 3 1 1 - - -             Nem jutott döntőbe 52. 11 Győr, Révai 64.
56. Kövér Blanka 12 0 7 2 1 2 - - -             Nem jutott döntőbe 52. 11 Budapest, ELTE Radnóti -
57. Balogh Ádám Péter 12 0 7 1 1 2 1 0 0             Nem jutott döntőbe 52. 10 Szegedi Radnóti -

A további 21 versenyzőnek ennél kevesebb pontja van.

Eredmények változásai
Jogos reklamációk a 4. válogatón:
- 2020.06.09. Bencsik Ádám, 2. feladat: 0 pontról 1 pontra
Jogos reklamációk a 3. válogatón:
- 2020.06.09. Bencsik Ádám, 2. feladat: 0 pontról 3 pontra
Visszalépések:
- 2020.04.09. Fekete Richárd nem vesz részt a döntőn, ezért helyette Bencsik Ádám, Argay Zsolt és Soós Máté került meghívásra.
- 2020.04.03. Nádor Benedek nem vesz részt a döntőn, ezért helyette Jánosik Máté került meghívásra.
- 2020.04.02. Csaplár Viktor hivatalosan a szlovák IMO-válogatáson vesz részt, ezért helyette Nádor Benedek került meghívásra a 3-4. válogatóra.
Jogos reklamációk a 2. válogatón:
- 2020.03.27. Bencsik Ádám, 3. feladat: 0 pontról 1 pontra
- 2020.03.26. Nguyen Bich Diep, 2. feladat: 5 pontról 6 pontra
Jogos reklamációk az 1. válogatón:
- 2019.12.18. Hámori Janka, 1. feladat: 1 pontról 2 pontra
- 2019.12.18. Szabó Kornél, 4. feladat: 4 pontról 5 pontra

Megjegyzések
- A döntőn készült hivatalos eredménytábla elérhető itt.
- Ha a 2. forduló utáni részeredményre vagy kíváncsi, az elérhető itt.
- Ha pontszámod nem nyilvános és elfelejtetted, és szükséged van rá bármilyen célból, szívesen megmondom. Továbbá bármilyen kijavítandó adathibát vagy egyéb észrevételt szívesen fogadok. Email-címem: az oldal neve (6 betű 2 szám) kukac freemail pont hu.


Kvalifikációs pontverseny végeredménye

A kvalfikációs pontverseny elsődlegesen a megszerzett kvalifikációs pontok, másodlagosan az 1-2. válogatón megszerzett pontok alapján rangsorol.

Figyelem! Az itt szereplő eredmények véglegesek, de nem hivatalosak.

Itt láthatók a KöMaL pontversenyeinek mérvadó részeredményei (az április 1. 0:05-kor nézett állapot szerint): A, B8, B9, B10, B11, B12.

Utolsó frissítés: 2020. április 9.

## Név KP Pont Iskola Oszt.   Kö1 Kö2 V1 V2   Státusz
1. Beke Csongor 6 43 Budapest, Veres Péter 12 1 1 1 2 1 Továbbjutott a döntőbe
2. Nagy Nándor 5 45 Budapesti Fazekas 12 1   1 2 1 Továbbjutott a döntőbe
3. Weisz Máté 5 39 Szegedi Radnóti 12 1 1 1 1 1 Továbbjutott a döntőbe
4. Jánosik Áron 4 38 Győr, Révai 12   1 1 1 1 Továbbjutott a döntőbe
5. Várkonyi Zsombor 4 34 Budapesti Fazekas 11 1 1 1   1 Továbbjutott a döntőbe
6. Tóth Balázs 3 41 Budapesti Fazekas 12   1     2 Továbbjutott a döntőbe
7. Hámori Janka 3 37 Szegedi Radnóti 11     1 1 1 Továbbjutott a döntőbe
8. Hegedűs Dániel 3 26 Budapesti Fazekas 11 1 1     1 Továbbjutott a döntőbe
9. Gyimesi Péter 2 39 Budapest, Veres Péter 12       1 1 Továbbjutott a döntőbe
10. Kocsis Anett 2 36 Budapesti Fazekas 12       1 1 Továbbjutott a döntőbe
11. Kirschner Bernadett 2 34 Kecskeméti Katona 12       1 1 Továbbjutott a döntőbe
12. Fleiner Zsigmond 2 33 Budapesti Fazekas 10   1   1   Továbbjutott a döntőbe
13. Füredi Erik 2 32 Budapesti Fazekas 11 1 1       Továbbjutott a döntőbe
13. Nguyen Bich Diep 2 32 Budapesti Fazekas 11   1   1   Továbbjutott a döntőbe
15. Molnár Bálint 1 34 Budapesti Fazekas 12       1   Továbbjutott a döntőbe
16. Gyetvai Miklós 1 32 Budapesti Fazekas 11         1 Továbbjutott a döntőbe
17. Szabó Kornél 1 30 Budapesti Fazekas 11   1       Továbbjutott a döntőbe
18. Kovács Tamás Mihály 1 28 Budapesti Fazekas 10   1       Továbbjutott a döntőbe
19. Velich Nóra 1 22 Budapesti Fazekas 11     1     Továbbjutott a döntőbe
20. Csaplár Viktor 1 21 Budapesti Fazekas 11       1   Visszalépett a döntőről
20. Vágó Bendegúz Zsolt 1 21 Debreceni Fazekas 11         1 Továbbjutott a döntőbe
22. Bán-Szabó Áron 1 17 Budapesti Fazekas 10   1       Továbbjutott a döntőbe
22. Tiderenczl Dániel 1 17 Budapesti Fazekas 12   1       Továbbjutott a döntőbe
24. Fekete Richárd 1 12 Debreceni Fazekas 10   1       Visszalépett a döntőről
25. Nádor Benedek 1 0 Budapesti Fazekas 9   1       Visszalépett a döntőről
26. Jánosik Máté 0 28 Győr, Révai 10           Továbbjutott a döntőbe
27. Bencsik Ádám 0 26 Budapesti Fazekas 10           Továbbjutott a döntőbe
27. Argay Zsolt 0 26 Budapesti Fazekas 11           Továbbjutott a döntőbe
27. Soós Máté 0 26 Budapesti Fazekas 12           Továbbjutott a döntőbe

A lapot Kovács Benedek (Fazekas 2017c; Cambridge 3. év) szerkeszti.

Figyelem! Ez az olimpiai válogatás hivatalos oldala! :)